Куда Деньги
Пятница, 26.04.2024

Як вибрати керуючого ПАММ-рахунки або Інвестиційного рахунку?

   Сучасні ресурси пропонують нам вибирати собі керуючого виходячи з створених компаніями рейтингів, чи варто довіряти даним інструментам? Дані рейтинги, як правило, містять дані про прибутковість, даті відкриття рахунку, розмірах завантаження депозиту, терміни утримання угоди, величиною осідань, комісії стягується керуючим, інтервалі розрахунку і багато іншого, що стає корисним лише при умінні аналізувати ці дані.

  Перший пункт, він прозвучить відштовхуюче, але не можу його не згадати, багато, підкреслюю, багато рейтинги містять «мальованих» керуючих. Це означає, що такого управляючого може взагалі не існувати або що його результати не відповідають відображенню. Схема працює геніально просто.

  З'являється у рейтингу фантастично успішний трейдер, і показує приголомшливі результати прибутковості, йому щастить, не дивлячись на регулярну високе завантаження рахунки. Йде час, так як він займає перші рядки рейтингу і жадібність ніхто не відміняв, недосвідчені інвестори довіряють йому свої гроші. І в годину ікс світла смуга закінчується, з'являється збиткова угода, яка перекреслює минулі результати, потім друга ... Підсумок зрозумілий.

  Другий «камінь» - це початок відліку результатів керуючого. Для участі в багатьох рейтингах достатньо мати на рахунку сміховинну суму грошей. Сенс у тому, що чим сума менша, тим безболісніше можна «накручувати» рейтинг за рахунок агресивної торгівлі. Навіщо чекати 1.5-2 року і копітко трудитися, якщо можна завантажити весь депозит і в разі успішної угоди на наступний день мати прибутковість в 100%, потім для розбавлення багато дрібних угод маленьким обсягом і ось він лідер рейтингу.

  Особливо жадібні і спритні, не ризикують навіть такою сумою грошей, а відкривають кілька рахунків на «друзів» і, торгуючи в різних напрямках по одному інструменту, втрачають тільки спред, гарантовано отримуючи потрібний результат. Третій «камінь» - це термін (часовий інтервал) який рейтинг пропонує для порівняння. Наприклад: кращі результати за місяць, тиждень і т.д. Чим менше часовий інтервал, тим менше сенсу в такій інформації.


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]