Куда Деньги
Пятница, 26.04.2024
Куда Деньги: « 1 2

  Купівля золотих злитків - це поширений спосіб інвестування, що має відмінності лише в залежності від законодавства тієї чи іншої країни. Так, у США злитки і монети дозволено купувати через великі банки та брокерські контори, а також через спеціалізованих «золотих» дилерів. Інвестор сам вибирає спосіб покупки, зберігання металу і розмір злитків (від 1 г до декількох кілограмів). Один з небагатьох мінусів - інвестувати в метал невеликі суми непросто: більшість банків, що здійснюють операції з золотими злитками, не здійснюють угод обсягом менше 1000 унцій (понад 25 кг). 

   Якщо звернутися до словника фінансових та юридичних термінів, то можна дізнатися, що короткострокові фінансові вкладення - це фінансові вкладення підприємства на строк не більше одного року в дохідні активи.

  Фінансові вкладення - це інвестиції в цінні папери, статутні капітали інших організацій, також у вигляді наданих іншим організаціям позиками.  

   Капітал, що поміщається в юридично самостійні підприємства на тривалий термін (більше року) або з метою отримання додаткового прибутку, або з метою придбання впливу, або у зв'язку з тим, що таке вкладення засобів є вигіднішим в порівнянні з організацією власних операцій в цій області, а також вкладення в цінні папери.

  Інвестиційні рахунки - це відносно новий продукт на ринку фінансових послуг. Потрібно відзначити також, що зміст даного поняття ще не устоялося і різні фірми під цією назвою пропонують різні послуги. Постараємося розібратися з цим поняттям і визначитися, чи варто приватному інвестору, який тяжіє до пайових фондів, інвестувати в дані рахунки.
  Багаті природні ресурси: найбільші в світі запаси сирої залізної руди (20% від загальносвітового обсягу) і 7-є найбільш розвідане родовище вугілля (4% від загальносвітового обсягу). З 42900000 гектарів сільськогосподарських земель (або 71% від загальної площі країни), Україна налічує близько 25% загальної площі чорноземів. Крім того, Україна відома запасами і видобутком марганцю, сірки, графіту, нікелю, хрому, титану, ртуті, мінерального воску, поліметалічних руд та інші.
1-10 11-16