Куда Деньги
Четверг, 25.04.2024

Інвестиції грошей, інвестування особистих коштів.

   Завдання людини, який заробив гроші, захистити дохід від інфляції і змусити накопичені засоби працювати на свого власника і приносити прибуток. Куди вкласти, щоб заробити?

  Інвестування особистих коштів є відповідальним процесом. Багато в чому від результативності вкладення капіталу залежить особисте (сімейне) благополуччя.

  Інформація про варіанти капіталовкладень часто носить суб'єктивний характер, так як відображає думку тих фінансових установ, які хочуть отримати ваші гроші, їх розмістити і згодом отримати від їх використання левову частку доходу собі. У цій статті ми постаралися відобразити основні фінансові інструменти для примноження капіталу, при цьому скільки і куди інвестувати, все ж доведеться вирішувати вам.

Банківські інвестиції

  Найбільш популярним серед громадян СНД способом збереження грошей були і залишаються банківські інвестиції грошей. На Заході банкам довіряє менший відсоток населення, ніж у Росії та Україні. Жителі розвинених країн звикли диверсифікувати свої накопичення, тобто розділяти засоби і примушувати їх працювати відразу в декількох напрямках. Такий підхід дозволяє мінімізувати ризики і в той же час отримати непогану надбавку до зарплати. Після історії з банкрутством ряду банків експерти рекомендують вкладникам спробувати дізнатися, кому належить банк і як він збирається розвиватися.

Дорогоцінні метали і раритети

  Папірці зітліють, а золото ніколи не підведе, вважали наші предки, і від них ми успадкували віру в надійність вкладень в коштовності. Однак не варто думати, що тут все просто: купив злиток золота або платинову дрібничку - і забезпечив собі в майбутньому гарний прибуток. Десятки банків пропонують приватним інвесторам придбати злитки - від; 1 до 1000 грамів, але при покупці фізособи сплачують ПДВ. При цьому треба мати на увазі, що в той момент, коли: ви прийдете в банк з наміром продати кредитній організації ваш злиток, ніхто вам сплачений раніше ПДВ не поверне. Разом з тим ціна продажу злитків в банках СНД, як правило, на 20-25% вище світової.

Придбання нерухомості.

  Придбання нерухомості в усьому світі вважається надійним способом збереження нажитого капіталу. Ці вкладення вважаються менш ризикованими, ніж, скажімо, в акції або банківські депозити. У нерухомість, як правило, вкладають гроші ті, хто не дуже довіряє банкам. Ризик безповоротної втрати вкладених коштів у цьому випадку зведений до мінімуму. В крайньому випадку (наприклад, якщо розвиток бізнесу зайшло в глухий кут або об'єкт не приносить запланованого доходу) будівля або окремо взяте приміщення можна буде продати і як мінімум повернути гроші.


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]